Haydi Düzce’ye

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzceli sinema sanatçısı Cem Gelinoğlu’nun Düzce Yaza Hazır paylaşımı sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Gelinoğlu’nun Düzce daveti beğeni ile takip ediliyor.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından hazırlanan “Düzce Yaza Hazır” videosuna Ünlü sanatçı Cem Gelinoğlu da destek verdi. Akçakoca’nın  tanıtımının yapıldığı Düzce yaza Hazır videosunda  Cem Gelinoğlu, tüm Türkiye’ye “Haydi Düzce’ye” diye seslendi.

Cem Gelinoğlu Milyonlarca takipçisi ile paylaştığı videoda,  “Memleketim diye söylemiyorum. Düzce havasıyla, suyuyla, deniziyle,  toprağıyla çok güzel bir yerdir. O zaman ne diyoruz haydi Düzce’ye” diyerek sosyal medya takipçilerini Düzce’ye davet etti.

Tanıtım videosunda Akçakoca’nın tarihi ve turistik yerleri ile denizin görüntüleri yer alıyor.

CEM GELİNOĞLU KİMDİR?

20 Temmuz 1983 yılında Düzce’de dünyaya gelmiştir. Ortaokul ve lise hayatını Düzce’de geçiren Cem Gelinoğlu, popüler telefon uygulamaları olan Vine ve Instagram ile kısa sürede birçok takipçi edinmiştir. Daha sonra Ali Kundilli filminin senaryosunu yazmış ve filmde başrol oynamıştır. Büyük beğeni toplayan yapımın[1] devam filmi olan Ali Kundilli 2’nin senaristliğini ve başrolünü yine kendisi üstlenmiştir. 25 Ağustos 2017’de vizyona giren Şansımı Seveyim isimli filmde başrol oynamıştır.[3] 24 Mayıs 2019’da vizyona giren Aykut Enişte isimli filmin Giray Altınok’la birlikte senaristliğini yapıp ayrıca başrolü olan “Aykut” karakterini üstlenmiştir ve film beğeni toplamıştır. 2020 yılında ise serinin devam filmi olan ve yine senaristliğini üstlendiği Aykut Enişte 2 filminin çekimleri gerçekleştirilmiş olup film 3 Aralık 2021 tarihinde vizyona girmiştir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir