GÜNAL’DAN ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Düzce Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, yeni yönetime ‘hayırlı olsun’ dileklerinde bulundu.
Yapılan Genel Kurul ile birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Seçilen İslam Keleş ve Yeni Yönetimine ziyaretler devam ediyor. Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ve yeni yönetimine hayırlı olması temennisinde bulundu.
Cemiyet Başkanı İslam Keleş, Başkan Vekili Sadullah Ünsal ve Yönetim Kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Günal, yeni yönetim ile birlikte Düzce basınının daha da güçlendiği vurgusunu yaptı.
Düzce basını ile çalışmaktan her zaman büyük mutluluk duyduğunu kaydeden Günal, “Öncelikle yeni yönetime hayırlı olsun temennilerimi sunuyorum. Yeni yönetimin Düzce’de basının kalitesini daha da yükselteceğinden hiçbir kuşkum yok” ifadelerini kullandı.
Cemiyet Başkanı İslam Keleş ise ziyaretinden ötürü İl Genel Meclisi Başkanı Günal’a teşekkür etti. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir