GENEL MERKEZ, DÜZCE ADAYIMIZ SEDAT ÇELİKEL DEDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Düzce İl Başkanı Özcan Dağıstanlı bugün yapılan CHP parti meclis toplantısında Düzce Belediye Başkan adayı olarak Operatör Doktor Sedat Çelikel’in aday olarak açıklandığını duyurdu.

DÜZCE (DMHA) – Dağıstanlı yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ; “25 Ocak 2024 Cuma günü yapılan CHP Parti Meclisi toplantısının ardından Genel Merkezimiz tarafından Parti Meclisi kararı ile Düzce İlimizde, Beyin ve Sinir Cerrahı Operatör Dr. Sayın Sedat Çelikel Düzce Belediye Başkan Adayımız, Sayın Mustafa Ocak ise Boğaziçi Belde Belediye Başkan Adayımız Olarak belirlenmiştir. Parti Meclisimiz tarafından isimleri açıklanarak Adaylıkları kesinleşen tüm Belediye Başkan Adaylarımızı tebrik ederiz” dedi.
CHP Düzce Belediye Başkan Adayı Sedat Çelikel, isminin açıklanmasının ardından sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “CHP Düzce Belediye Başkan Adayı olmaktan onur ve büyük göreve layık görüldüğüm için minnet duyuyorum. Daha yapacak çok işimiz var, birlikte atacağımız her adım, binlerce insanın hayatında bir fark yaratacaktır. Vira Bismillah” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir