ER’den OSB Açıklaması

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, OSB’lerin genişletilmesiyle ilgili olarak, “Konuya taraf olan kesimlere organize sanayinin büyütülmesinin “ geçerli “ sebepleri açık ve şeffaf bir biçimde aktarılmalıdır” dedi.
Düzce’ye her manada katma değer sağlayan işletmelerin sayılarının artmasının tüm Düzcelilerin hedefi olduğunu belirten İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er;

  1. “Organize Sanayinin büyütülmesi ile alakalı çalışmaların yapıldığı kamuoyu tarafından bilinmektedir. Sanayi , özellikle de istihdama yönelik işletmeler, hepimizin göz bebeği Düzce’mizin önemli değerleridir. Özellikle kente her manada katma değer sağlayan işletmelerin sayılarının artması hepimizin hedefidir” dedi.
    Siyasi hesaplardan uzak Düzce’nin menfaatleri doğrultusunda birlikte hareket edilmesinin doğru olacağını belirten Er, “İlgili sanayinin büyütülmesi esnasında, 1. Derece tarım arazilerinin varlığı, yerleşik köy ve çevre halkının kanaatleri, alternatif sanayi alanlarının da mevcudiyeti ortak bir akıl ile değerlendirilmeli , basın üzerinden öncelikli bir algının kamuoyuna verilmesinden ziyade konuya taraf olan kesimlere organize sanayinin büyütülmesinin “ geçerli “sebepleri açık ve şeffaf bir biçimde aktarılmalıdır . Ortak akıl, konunun hızlı ve verimli şekilde sonuca ulaşması için tek yoldur. Konunun muhataplarının da ortak akıl çerçevesinde , siyasi hesaplardan uzak Düzce’mizin menfaatleri doğrultusunda hareket etmelerini umut ediyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir