ER SALDIRIYI KINADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, İYİ Parti İstanbul binasına yapılan saldırıyı kınadı.

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Bu gün sabah saatlerinde İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’na silahlı saldırı düzenlenmiş, il binamız kurşunların hedefi olmuştur.

Bu tip menfur saldırıların kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı söylem ve eylemlerin ve nihayetinde ortaya çıkan ve toplumu bir bütün olarak rahatsız ettiğine inandığımız nefret dilinin, hakaretlerin, ve hatta tehditlerinin etkisi ile yaşanması kaçınılmaz bir durum olduğu kamu oyunun da takdir edeceği bir gerçektir.

Faillerin derhal yakalanmasını ve yargı önüne çıkarılması gerekmektedir. Yetkililerin sorumluluklarını hızla yerine getirmeleri elzemdir.

Kurulduğu günden bu güne bir çok sefer saldırılara ve tehditlere maruz kalan İYİ Parti Teşkilatlarının cesur insanlardan oluştuğunun gerçeği ile tüm ülke adına yaşatmak ve hatta geliştirmek zorunda olduğumuz demokratik hak ve özgürlüklerimiz için mücadelemizi yılmadan sürdüreceğimizi kamuoyuna duyurmayı bir borç biliyor, milletimize bu vesile geçmiş olsun diyoruz. Bize güvenmeye devam edin çünkü biz korkmadık, korkmuyoruz, korkmayacağız Allah devlete ve millete zeval vermesin.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir