EKİPLER, İLK 3 AY’DA 470 OLAYA MÜDAHALE ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, 2022 yılının ilk 3 ayında toplam 470 olaya müdahale ederken 622 vatandaşa eğitim verdi.

Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, bölgenin en büyük, en iyi, en hızlı ve en donanımlı itfaiyesi olmak için modernize edilmiş fiziki bina ve ekipmanlarını yenileme yolunda çalışmalar gerçekleştirirken diğer taraftan ise asli görevlerini aksatmadan Düzce ve bölge için çalışmayı sürdürüyor.

3 İSTASYON, 17 ARAÇ, 83 PERSONEL
2022 yılının ilk 3 aylık raporunu kamuoyu ile paylaşan itfaiye müdürlüğü, 17 araç ve 83 personeliyle merkez bina başta olmak üzere Konuralp ve Bahçeşehir bölgelerinde ki istasyonların katılımıyla birçok olaya müdahale ederken, gerçekleştirdiği eğitimlerle başarılı bir dönemi geride bıraktı.

470 VAKAYA MÜDAHALE EDİLDİ
2022 yılının ilk üç ayında 147 yangın, 25 trafik kazası, 94 hayvan kurtarma, 25 insan kurtarma, 10 su basması tahliyesi, 58 baca temizliği olmak üzere toplamda 470 vakaya müdahale ederken, işyerlerine yönelik ruhsat denetimlerini de aksatmadan sürdürdü.

YANGIN EĞİTİMLERİ HIZ KESMEDİ
Okullarda, fabrikalarda ve kamu kurumlarında İtfaiyecilik, Yangından Kurtarma ve Temel Yangın Bilgisi gibi konularda 622 vatandaşa eğitim veren ekipler, bu süreçte gerçekleştirdiği 3 tatbikat ile de  toplumsal sorumluluklarının bilincinde hareket ettiğini de bir kez daha gösterdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir