DÜZDEF’ten Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Dernekler Federasyonu üyeleri, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerinde bulundular hemde ortak çalışma yapma kararı aldılar.
Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Faruk Çakmak, Başkan Yardımcısı Handan Şule Cumhur ve yönetim kurulu üyeleri Asaf Öztürk, Durmuş Yağcı, Muhsin Küçükdişli, Asım Keleş ile Aydın Taşcan Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan DÜZDEF üyeleri adına açıklama yapan Başkan Faruk Çakmak “Çok güzel düşüncelerimiz var. Düzce’de STK’lar adına faydalı ve güzel çalışmalar olacak. Bu manada Düzce Tanıtım Vakfı ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti ile güzel bir birliktelik sağladık. Bu derneklerle birlikte, Düzce TSO, Düzcespor gibi tüm dernek başkanlarını, siyasi parti il başkanlarını ziyaret ettiğimiz bir iftar yemeği tertip ettik. Burada tek hedefimiz var. Düzce’de birlik ve beraberlik sağlamak istiyoruz. Kavgaları bitirelim. Düzce’de el ele kol kola insanların birbirlerini sevdiği, kol kola verdiği bir ortam oluşturalım. Biz federasyon olarak bu manada hazırlandık. Güçlü bir ekibimiz var. Tüm STK’larla, tüm kurumlarla, siyasi partilerle, vekillerimizle el ele kol kola siyaset üstü bir yapıyla Düzce’ye hizmet etmek istiyoruz. Bu güzel gelişmeler hızla devam edecek. Düzce için hayırlı olsun. Güzellikleri hep birlikte göreceğiz” dedi.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ise STK’ların önemine değinerek “Sivil toplum örgütlerinin önemli olduğunun farkındayız. Bu aşamada Düzce Dernekler Federasyonu ile ortak çalışmalara imza atmak bizler içinde önemli. Her zaman Düzce’nin menfaatleri ve çıkarları için kol kola vermeye hazırız” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir