Düzceli Gökhan Koçoğlu Müge Anlı’da aranıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’de yaşayan 37 yaşındaki oto tamircisi ve üç çocuk babası Gökhan Koçoğlu Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aranıyor. Eşiyle yaşadığı sorunlar ve alkol kullanımı iddiaları arasında kaybolduktan sonra, bir daha haber alınamadı

Düzce’de yaşayan 37 yaşındaki Gökhan Koçoğlu, deneyimli bir oto tamircisi ve üç çocuk babası olarak tanınıyor. Ailesi, Gökhan’ın son zamanlarda eşiyle yaşadığı sorunlar ve alkol kullanımı nedeniyle zor bir dönemden geçtiğini açıkladı. Kaybolmadan önce son kez, bir arkadaşının arabasında görülen Koçoğlu, bu kişi tarafından evine yakın bir noktada araçtan indirilmiş.

Gökhan Koçoğlu’nun kaybolduğu gün, Melen Çayı civarına gitmiş olabileceği bilgisi aile üyeleri ve arkadaşları tarafından paylaşıldı.

Düzce ve çevresindeki arama kurtarma ekipleri,  AFAD başta olmak üzere, dere yatağı ve çevresinde geniş çaplı bir arama operasyonu başlattı. Ne yazık ki, şu ana kadar yapılan aramalarda herhangi bir iz bulunamadı.

Koçoğlu’nun ailesi, bir yardım çağrısında bulunarak, kayıp olan yakınlarına ulaşmak için popüler televizyon programı “Müge Anlı ile Tatlı Sert”e katıldı. Program aracılığıyla, Gökhan Koçoğlu’nun izini sürebilecek herhangi bir bilgiye sahip olanların yetkililerle iletişime geçmesi çağrısı yapıldı. Aile, Gökhan’ın sağ salim bulunmasını için kamuoyunun desteğini bekliyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir