Düzce’de Dev Operasyon

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren’in, görevine başlar başlamaz bizzat yönettiği operasyonda Düzce tarihinin en yüksek uyuşturucu hapı ele geçirildi. Bu operasyonun ardından ise Düzce tarihinde bir ilk yaşandı ve Düzce Valisi Cevdet Atay ile protokol üyeleri Narkotik Suçlarla Mücadele şubesi ziyaret ederek operasyona katılan polisleri tebrik ettiler.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri Düzce Başsavcılığı koordinesinde büyük bir başarıya imza atarak Düzce tarihinin en yüksek uyuşturucu hap operasyonunu yaptılar.

Görevine 14 Mayıs 2023 tarihinde başlayan İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren’in bizzat yürüttüğü operasyonda yapılan istihbarat çalışmaları sonucu uyuşturucu madde taşıdığı öğrenilen bir otomobil TEM otoyolu üzerinde durduruldu. Durdurulan otomobilde 34 bin 589 adet extasy adı verilen uyuşturucu hap yakalandı. Operasyonda 1 kişi yakalanarak göz altına alındı ve hakkında adli işlem başlatıldı.

Operasyonu ardından Düzce tarihinde de bir ilk yaşandı. Düzce Valisi Sayın Cevdet Atay, Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre, Düzce İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren ve Düzce İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kılıç Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesini ziyaret ettiler. Vali Atay ve protokol üyeleri operasyona katılan polislere teşekkür ederek, operasyon ve yakalanan maddeler hakkında bilgiler aldılar.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir