Düzce Üniversitesi Uğur Okulları Düzce Kampüsü’yle Eğitimi Geliştirme ve İş Birliği Protokolü İmzaladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Uğur Okulları Düzce Kampüsü arasında “Eğitimi Geliştirme ve İş Birliği Protokolü” imzalandı.

Eğitim Fakültesi’nde gerçekleştirilen imza töreninde iş birliği protokolünü Düzce Üniversitesi adına Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç, Uğur Okulları Düzce Kampüsü adına ise Gökhan Sarıgül imzaladı.

Protokol; Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Uğur Okulları Düzce Kampüsü arasında ihtiyaca uygun olarak öğretim süreçlerinin iyileştirilmesi ve zenginleştirilmesi yönünde tarafların, seminer, hizmet içi eğitim, araştırma, akademik ziyaretler, gözlem, görüşme gibi konular hakkındaki sorumluluklarını kapsıyor.

Protokol ile Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğretmen adayları, Uğur Okulları Düzce Kampüsü’nde gerçekleştirilecek faaliyetlere katılım sağlayabilecek, bilimsel çalışmaların uygulama boyutunda çeşitli gözlem ve araştırmalar yapabilecek. Eğitim Fakültesi’nde yürütülen Topluma Hizmet dersi gibi uygulamalı derslerde, öğrenci ve öğretim elemanları tarafından yürütülen proje veya çalışmalar uygun görüldüğü takdirde Uğur Okulları Düzce Kampüsü’nde sürdürülebilecek. Uğur Okulları Düzce Kampüsü’nün ihtiyaç duyabileceği öğrenme-öğretme süreci desteği Düzce Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından uygun görülen şartlarda sağlanabilecek. Taraflar arasında ortak proje önerileri hazırlanması, yürütülmesi, uluslararası programlara birlikte proje sunulması hususlarında da iş birliği çalışmaları gerçekleştirilebilecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir