UZLAŞMA OFİSİ AÇILIYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin çehresinin değiştirmek için attığı adımlara bir yenisi daha ekliyor. Eski Sanayi Çarşısı genelinde yapılacak olan kentsel dönüşüm projesini hayata geçirmenin ilk adımı olan Uzlaşma Ofisi Cuma günü açılıyor.

Düzce, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce’nin değişim ve dönüşümüne yönelik başlattığı projeler tek tek hayata geçiyor.

Katı Atık Ayrıştırma ve İşleme Tesisi, Tıbbi Atık ve Sterilizasyon Merkezi, Katı Atık Transfer İstasyonu, Düzce Mutfak Sanatları Merkezi, Millet Bahçesi, Kent Estetiği Projesi’nin yanı sıra alt ve üst yapı çalışmalarıyla Düzce’nin gelecek vizyonunu çizen Başkan Özlü, Eski Sanayi Çarşısında uygulanacak olan kentsel dönüşüm için ilk adımı attı. Kuyumcuzade Bulvarı Eski sanayi bölgesinde hazırlanan uzlaşma ofisi binasının açılışı gerçekleşecek.

18 HAZİRAN’DA AÇILACAK

Başkan Özlü, bölgede uygulanacak kentsel dönüşüm projesi kapsamında 18 Haziran Cuma günü saat 10.00’da Uzlaşma Ofisinin açılışını gerçekleştirecek. Açılacak olan ofisle birlikte konusunda uzaman firma yetkilileri, sanayi çarşısı esnafı ve mülk sahipleri ile bir araya gelecek. Hak sahipleri ile yapılacak olan görüşmeler metrekare hesabı üzerinden gerçekleştirilecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir