Düzce Üniversitesi EMITT Fuarı’nda

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Üniversitesi, dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan ve dünya turizmine yön veren sektör temsilcilerinin buluşma platformu olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMITT) katıldı.

ICA Events tarafından TÜROFED ve TTYD iş ortaklığında; T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, T.C. İstanbul Valiliği, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türk Hava Yolları’nın kurumsal sponsorluğunda, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen EMITT, KOSGEB tarafından da destekleniyor.

Düzce Valiliği başkanlığında, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediyesi, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkıları, ilgili kurum ve kuruluşların iş birliğiyle Düzce’nin tanıtılacağı stantta, Düzce Üniversitesi de yerini aldı.

Düzce Üniversitesi’nin nitelikli eğitim-öğretim faaliyetleri, bilimsel projeleri, başarıları, katma değerli bölgesel kalkınma çalışmalarının paylaşıldığı fuarda, Düzce Üniversitesi’nin tescilli markaları ile Arıcılık Araştırma, Geliştirme ve Uygulama Merkezi  (DAGEM) ürünleri de ziyaretçilere tanıtıldı.

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir ile Rektör Danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer, tanıtım standını ziyaret ederek görevli Düzce Üniversitesi personeline başarılar diledi. EMITT’e katılan diğer kurum ve kuruluşların stantlarını da ziyaret eden Rektör Sözbir, 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nın ülkemizin etkin tanıtımına ve turizmin markalaşmasına büyük katkı sağladığını ifade ederek organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Dünyanın dört bir yanındaki turizm, tatil ve seyahat şirketlerini, akademisyenleri, sektör profesyonellerini bir araya getiren ve iş birliği olanakları sunan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda Düzce Üniversitesi, 15 Nisan 2023 tarihine kadar tanıtımlarını sürdürecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir