Düzce TSO Üye Ziyaretleri Gerçekleştirdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu, Ahmet Emin Şen, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, 1. OSB Müdürü Aylin Özdemir Keleş ile beraber I. OSB’de faaliyette bulunan firmalara ziyaret gerçekleştirdi.

  1. OSB’de faaliyetlerini sürdüren Demka Dövme Çelik firma yetkilisi Sinan Demirci, Yağmur Traktör firma yetkilisi Ömer Saraç, Unigen Yapı Malzemeleri firma yetkilisi Mehmet Mecdi Umucu, Bilen Egzost firma yetkilileri Ulaş Özer, Mustafa Kavuk’a ziyaret gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, İlimiz ve bölge ekonomisine sağladıkları katkılardan dolayı firma sahibi ve yöneticilerine teşekkür etti.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Ali Gelinoğlu, Ahmet Emin Şen, Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, 1. OSB Müdürü Aylin Özdemir Keleş fabrikaların içerisindeki üretim bantlarını gezerek, yapılan çalışmaları inceledi.

Ziyarette; İlimizdeki sanayicilerin ve kuruluşların sorunları, beklentileri üzerinde duruldu. İlimizin sanayi ve teknoloji alanında daha da gelişmesi amacıyla yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin devamında, Düzce’nin istihdamı, ekonomisi, ilin ekonomik durumu ve ihracat çalışmaları hakkında istişare edildi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir