Düzce TSO Kalite Belgesini Güncelledi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2004 yılından beri sahip olduğu TSE EN ISO 9001 Kalite Belgesi, 15 Haziran 2023 tarihinde TS EN ISO 9001 Başdenetçisi Dr. Cahit Atlı tarafından gerçekleştirilen denetimin ardından yenilendi.

TS EN ISO 9001 Başdenetçisi Dr. Cahit Atlı’nın dokümantasyona yönelik denetiminin ardından kurum personeli ile yapmış olduğu bire bir görüşmelerin neticesinde Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın belgesinin yenilenmesine karar verdi.

TS EN ISO 9001 Belgesinin yenilenmesi konusunda açıklama yapan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerek TSE Kalite belgeleri gerekse TOBB Akreditasyon değerlendirmelerini çok önemsiyoruz. Sürdürülebilir hizmet kalitesi günümüz hizmet anlayışında büyük önem taşıyor. Üyelerimizin doğru hizmetleri en kaliteli şekilde alabilmesi, hizmet kalitesinin devamlı olması için Düzce TSO olarak çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Belgemizin yenilenmesi noktasında emeği geçen personellerimize ve TS EN ISO 9001 Başdenetçisi Sayın Dr. Cahit Atlı hocamıza teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir