DÜZCE ‘’İL’’İNİ TRANSİT GEÇİNİZ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen konferans sonrası yaptığı paylaşımla Düzce’yi aşağılamak isteyen Levent Altun’a tepki göstererek “Bundan sonra Düzce’den dahi geçme” dedi.

 

CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, yazılı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Düzce Belediyesi tarafından organize edilen Düzce Valiliği, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile Ekonomi Gazetecileri Derneğinin iş birliği ile düzenlenen Düzce İktisat ve Kalkınma Kongresi sonrası, kongrede katılımcı olarak bulunan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Levent Altun’nun, kentimiz hakkında kullandığı ifadeler, şahsın vizyonunu görmemize vesile olmuştur.

MİSAFİR olarak davet edildiği kent için ‘’DÜZCE’NİN İL OLDUĞU YERDE, GEBZE’NİN HAKKI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİDİR’ ’kelimelerini kullanmasını elbette ki Gebze halkına mal etmeyeceğiz. Bize yakışmaz. Lakin her şeyden önce gazeteci olarak DAVET edildiği bir organizasyonun ardından, sosyal medya hesabından aşağılayıcı imalarda bulunması göz bebeğimiz Düzce’mize hakarettir. Paylaşımı yaptığı mecradan derhal bir özür mesajı yayınlamasını bekliyor ve Altun’a bundan sonraki Gebze -Ankara seyahatleri sırasında, otoban bağlantı yolunu kullanmasını ve ‘’DÜZCE İL’İNİ’’ transit geçmesini öneriyoruz.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir