DEVA Milletvekili aday adaylarını Tanıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı düzenlediği basın açıklamasında Milletvekili Aday Adaylarını tanıttı. İl Başkanı Caymaz, Milletvekilli Aday Adaylığı için istifa ettiğini açıkladı.

Düzenlenen basın toplantısında konuşan DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, “Ülkemiz ve milletimiz adına tarihi bir seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Tüm kamuoyunca bilindiği üzere DEVA Partisi olarak kuruluşumuzdan bu yana demokrasiyi önceliğimiz bir siyaset anlayışı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Bu bilinç ve anlayış ile demokrasimizin temellerinden olan seçilme hakkını kullanmak isteyen, içinde doğup büyüdüğümüz bu coğrafyaya katkı sunmak arzusuyla elini taşın altına koymaktan çekinmeyen tüm arkadaşlarımızla birlikte bugün aday adaylıklarımızı açıklamak üzere buradayız.
DEVA Partisi’nden aday adayı olmak isteyen tüm partililerimize sizlerin huzurunda gönülden teşekkür ediyor, bu girişimlerinin ülkemiz ve milletimiz adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.
Diliyoruz ki, siyasi tarihimizin belki de en çetin yollarından birinde atılan bu cesur adımlar kelebek etkisi yaratarak çoğalacaktır” ifadelerini kullandı.
Düzce İli Demokrasi ve Atılım Partisi İl Başkanlığı 28. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Milletvekili Aday Adaylığı Listesi

1-Murat CAYMAZ İl Başkanı
2-İsmail Altın İl Teşkilat İşleri Başkanı
3-Özden KARA ALTUN İl Hukuk İşleri Başkanı
4-Hikmet DURSUN İl Sivil Toplum İle İlişkiler Başkanı
5-Orhan TEKİN İl Yönetim Kurulu Üyesi
6-Soner ERSOY Düzce ili Merkez İlçe Başkanı
7-Yavuz KELEŞ Düzce İli Cumayeri İlçe Başkanı
8-Ruşen AYDIN Düzce İli Kaynaşlı İlçe Başkanı
9-Yılmaz ŞENGÜL Düzce İli Akçakoca İlçe Başkanı
10-Ersin DURMAZ Düzce İl Mali ve İdari İşler Başkanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir