ÇOCUK KULÜBÜ YAZ’A HAZIR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü Yaz Okulları başlıyor. Sınırlı kontenjanla başvuruların alınacağı kurslarda 5-6 ve 7-14 yaş gruplarında toplam 27 branşta eğitim verilecek. 13 Haziran tarihinden itibaren başvuruların alınacağı yaz okullarında dersler 27 Haziran 2022 tarihinde başlayacak.

Düzce Belediyesi Çocuk Kulübü, eğitim-öğretim döneminde sürdürdüğü eğitim çalışmalarını Yaz döneminde de devam ettirecek.  Bu yıl 27 branşta kursların verileceği ve 13 Haziran 2022 itibariyle kayıtların alınacağı yaz okullarının başlama tarihi ise 27 Haziran 2022 olarak belirlendi.

DEĞERLER EĞİTİMİ VERİLECEK
Öğleden önce ve öğleden sonra olacak şekilde düzenlemeye gidilen yaz okullarında her iki yaş kategorisine de öğleden önce Değerler Eğitimi (Kur’an-ı Kerim Dersleri) dersi verilirken, öğleden sonra ise etkinlik atölyelerine yönelik eğitimler gerçekleştirilecek.

TOPLAM 27 BRANŞTA EĞİTİMLER VERİLECEK
5-6 Yaş grupları Temel Dini Bilgiler, Fiziksel Gelişim, Ritim, Görsel Sanatlar, Tasarım Atölyesi, Minik Şefler Mutfağı ve Bale olmak üzere toplam 7 kategoride kursta eğitim alabilecekken, 7-14 yaş gruplarında ise Robotik Kodlama, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce, Fransızca, Mutfak Atölyesi, Görsel Sanatlar, Tasarım Atölyesi, Karikatür Atölyesi, Fiziksel Gelişim, Ritim, Klarnet, Gitar, Değerler Eğitimi, Zeka Oyunları, Masal Dinletisi, Montesorri Eğitimi, Etkili ve Hızlı Okuma, Zumba Kids ve Halk Oyunları olmak üzere toplam 20 branşta eğitim verilecek.

Ücretsiz verilecek olan kurslarla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen aileler Cumhuriyet Mahallesi 1933. Sokak No:17’de bulunan Düzce Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezine bizzat gelerek ya da 0 (380) 523 02 44 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilecekler.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir