Bölgesel Kalkınma Çalışmaları Kapsamında Bir Protokole Daha İmza Attı

featured
????????????????????????????????????
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bölgesel kalkınma adına birçok projeye imza atan Düzce Üniversitesi ile Koç Arıcılık arasında polen üretimi danışmanlığı ve fason dolum hizmeti protokolü imzalandı.

Rektörlük Çalıştay Salonu’nda düzenlenen protokole, Düzce Üniversitesi adına Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İdris Şahin, Koç Arıcılık adına ise Havva Koç imza attı. İmza töreninde Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi (DAGEM) Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Münir Uçak ve Koç Arıcılık çalışanları hazır bulundu.

İmzalanan bu protokolle Düzce Üniversitesi iş birliği anlaşması kapsamında imzaladığı sivil toplum kuruluşlarının ürettiği ürünlerin katma değeri yüksek ürünlere dönüştürülmesi noktasından yola çıkarak, Koç Arıcılık arasında, polenin üretim safhalarının denetlenmesi, kurutulması ve satışa hazır hale getirilmesi amaçlanıyor.

Ticarileşme sürecinde de Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma Geliştirme ve Uygulama Merkezi’nden destek gördüklerini ifade eden Havva Koç, kendilerine yapılan desteklerden dolayı Düzce Üniversitesi yönetimine ve DAGEM Müdürü Doç. Dr. Meral Kekeçoğlu’na teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir