KULAÇLAR, ‘CUMHURİYET’ İÇİN ATILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Düzce Gençlik ve Sor İl Müdürlüğü tarafından, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yüzme şenliği düzenlendi. 130 sporcunun katılım sağladığı şenliklerde dereceye giren sporcular madalya ile ödüllendirildi.

Düzce Belediyesi, Başkan Faruk Özlü’nün girişimleri ile sporun her branşına destek vermeye ve yetenekli sporcuların ülke sporuna kazandırılmasına katkı sağlamasının yanı sıra belirli günlere yönelik sportif faaliyetlere de büyük önem gösteriyor.

Bu kapsamda çalışma gerçekleştiren Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile birlikte Spor Akademisinin de katkılarıyla ‘29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Yüzme Şenliği’ düzenledi.

Bahçeşehir Yüzme salonunda 7-8-9 ve 10 yaş kategorilerinde 130 sporcunun katılımıyla düzenlenen etkinlik, sporcu ve antrenörlerin yürüyüşü, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Belediye Başkan Yardımcısı Oya Kocaman’ın da hazır bulunduğu yüzme şenliğinde sporcular yaş kategorilerinde dereceye girmek için kıyasıya mücadele ederken, izlemek için gelen aileler ise heyecanlı şekilde çocuklarına destek verdi.

Şenlik, dereceye giren sporculara madalyalarının verilmesi ile sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir