BELMEK’TEN GELENEKSEL SERGİ VE PASTA YARIŞMASI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi BELMEK, pastacılık sanatının tanıtılması ve geliştirilmesini, düzenleyeceği pasta yarışması ile geniş kitlelere ulaştıracak. İsteyen tüm vatandaşların katılım sağlayabileceği ve çeşitli ödüllerin de verileceği yarışma 22 Haziran Perşembe günü gerçekleştirilecek.

Düzce Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (BELMEK) bünyesinde verdiği eğitimlerin tanıtımı noktasında çeşitli etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda pasta sanatı ve kültürünü geliştirmek, ilgi duyanları bir araya getirmek için yarışma düzenleyen BELMEK, isteyen herkesin katılım sağlayacağı bir yarışma düzenledi.

Pandispanya ve krema şeklinde hazırlanacak ve tasarımında çikolata, kuru ve yaş meyve ile özel sosların kullanılabileceği pastalar, lezzet, yumuşaklık, aroma ve görsel açıdan değerlendirilmeye alınacak. İsteyen tüm vatandaşların katılım sağlayabileceği yarışmada, yarışmacılar, pastaları evlerinde yaparak kendi imkanları ile yarışma alanına getirecek.

Dereceye girenlere pastacılık malzemeleri, pasta kitapları pasta kursları ve indirim kuponları gibi çeşitli hediyelerin verileceği yarışma, 22 Haziran Perşembe günü 17.00 – 19.00 saatleri arasında Millet Bahçesi Beltur tesislerinde gerçekleştirilecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir