Er; Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak, “Gazeteciler için gelecek günlerin aydınlık ve çağdaş çalışma koşullarını beraberinde getirmesini diliyorum” dedi.
İyi Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Demokrasimizin güvencesi, kamunun bağımsız denetçisi ve toplumun haber alma hakkının gönüllü sağlayıcıları basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun.
Toplumu ileriye taşıyan, bilgiyi ulaşılabilir kılan, geçmişi başarı hikayeleri ile dolu gazeteciler için gelecek günlerin aydınlık ve çağdaş çalışma koşullarını beraberinde getirmesini diliyorum. Çalışan gazetecilerimiz tarafsız ve sansürden uzak anlayışın hakim olacağı bağımsız haberciliğe olanak sağlayan basın dünyasında çalışmayı her zamankinden daha çok hak etmektedirler” dedi.
Er, “Yaşadıkları nice zorluk ve haksızlık karşısında her bir gazetecinin mesleğini sürdürme arzu ve hevesi her türlü takdirin üzerindedir. Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar. Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür ediyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir