BELEDİYENİN GÖRÜNMEZ KAHRAMANLARI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi, nitelikli personeli, araçları ve iş makineleriyle şehrin imarı noktasında her türlü çalışmayı gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, duraktan oturma alanlarına, tabela yapımından araçların kaplama işlemlerine kadar belediye ile vatandaş arasında bağ kurulmasına katkı sağlıyor.

Düzce’nin gelişmesi, değişmesi ve daha modern hale gelmesi adına yaz-kış ayrımı yapmadan Düzce için çalışan Düzce Belediyesinin görünmez kahramanlarının mesaisi dolu dolu geçiyor. Ortaya koydukları çalışmalarla belediyenin hizmetlerini halka ulaştıran usta ellerden çıkan eserler şehrin dört bir yanını süslüyor.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü imalathanesinde, taksici esnafları için yeni taksi duraklarının yapımına katkı sağlayan müdürlük personeli kaynakçı Fatih Gündüz, “Yeni taksi duraklarının imalatlarını yapıyoruz. Tamamı 33 adet olacak. Şu an 3’ncüsünü yapıyoruz” derken, mobilya ustası Ali Doğan ise kamelyadan oturağa ve mutfak dolabına kadar isteğe ve yapılan planlama doğrultusuna göre Düzce’nin gereksinim duyduğu bir çok eserin bu atölyeden çıktığını kaydetti.

Destek Hizmetleri Müdürlüğünün bir diğer personeli Erdinç taş ise taksi ve otobüs durakları başta olmak üzere sokak tabelalara kadar Düzce için ne gerekiyorsa imalathanede boyandığını dile getirdi. Bir diğer imalathane personeli Ali Çevik ise araç bakımından bisiklet yollarına kadar birçok çalışmayı gerçekleştirdiklerini belirttiği açıklamasında, “Bisiklet korkulukları, köprü korkulukları gibi boya ile ilgili aklınıza ne geliyorsa buradan çıkıyor” dedi.

Grafik ve uygulama noktasındaki çalışmaları üstlenen Kadir Kuş ise son olarak prototip haline getirdikleri durak-kütüphane çalışmasını paylaşarak, “Kütüphane-durak imalatına başladık.  Vatandaşlarımızdan bunun değerini bilmeleri ve korumalarını rica ediyorum” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir