Beceriksizliğinizi böyle mi kapatacaksınız?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzcespor Kayyım heyeti, kamuoyuyla paylaştığı 2023-2024 dönemi yönetim kurulu faaliyet raporunda, gayri ahlaki bir şekilde Eski Başkan Gökhan Kapoğlu’nun kulüpten alacağını neredeyse iki katı olarak gösterdi.

Düzcespor Kayyım heyeti, kamuoyuyla paylaştığı 2023- 2024 dönemi kayyım yönetim kurulu faaliyet raporunda doğru olmayan rakamlara yer verdi. 25 Temmuz 2023 tarihinden önce gelen borçları açıklayan Kayyım Yönetimi, Gökhan Kapoğlu’nun alacaklı olduğu rakamı 2 katı fazla göstererek algı oluşturmaya çalıştı.

ŞİMDİ KAYYUM HEYETİNE SORUYORUZ….

Gökhan Kapoğlu’nun, 657.455,38 Euro olan alacığını, hangi bilgi ve belgeye dayanarak 1.149.664,53 Euro olarak açıkladınız?

“Borçlara ilişkin bilgiler ilk tespitlere göre raporlanmıştır. Borçların miktarı ve kaynaklarına ilişkin bilgilerin araştırılmasına devam edilmektedir” diye not düşerek, araştırmadan, sonuca bağlamadan, bilgi, belge ve veriye dayandırmadan yaptığınız bu açıklama ne kadar ahlakidir?

Gelirler kısmında bahsi geçen sponsorluk ödemeleri hangi banka hesabına yatırılmıştır? Bu hesap dökümünü kamuoyuyla neden paylaşmadınız?

Kayyım heyetinin birkaç aydır yapmaya çalıştığı ama beceremediğini, Kapoğlu ve yönetimi 3,5 yıl boyunca yapmış, takımı hiç bu kadar aşağılara düşürmemiş ve hatta şampiyon yapıp 23 yıllık hasreti sona erdirmiştir.

Size tavsiyemiz, farklı algılarla önceki yönetimi kötülemeye çalışmaktansa, enerjinizi Düzcespor’un başarılarına harcamanız.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir