BAYRAMIN İLK GÜNÜNDE 140 HİSSE DAĞITILDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, vatandaşların Kurban Bayramı münasebetiyle kestikleri kurban etlerini ihtiyaç sahipleriyle buluşturudu. Müdürlük, bayramın ilk günü kurban etlerini paylaşmak isteyen  bağışçıların 140 hissesini ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Düzce Belediyesi, yılın 365 günü sürdürdüğü sosyal belediyecilik çalışmalarını özel günlerde de aksatmadan yerine getirmeye devam ediyor.

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bu kapsamda, Kurban Bayramı münasebetiyle kurban kesen vatandaşların etlerini ihtiyaç sahibi vatandaşlarla buluşturuyor.

3 araç ve 9 personel ile gün boyu çalışmalarını sürdüren ekipler, bir taraftan kendilerini arayan vatandaşların verdikleri kurban etlerini tek tek paketlerken, saha da bulunan ekipler ise hazırlanan paketleri daha önceden belirlenen ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Kurban Bayramının ikinci günü olan 10 Temmuz 2022 Pazar (yarın) da devam edecek olan ve vatandaşların yoğun ilgi göstererek destek verdiği uygulama kapsamında, kurban etlerini gerçek ihtiyaç sahipleri ile buluşturmak isteyen vatandaşlar 0 530 546 10 70 numaralı telefon üzerinden Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilecek.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir