BAŞKAN ÖZLÜ TEK TEK TEBRİK ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde kısa süre önce düzenlenen LGS ve TYT denemelerinde dereceye giren öğrenciler ödüllerini Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den aldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen LGS ve TYT denemelerinde dereceye giren öğrenciler ve aileleri ile buluştu. İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, Başkan Yardımcısı Oya Kocaman ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü yetkililerinin de yer aldığı buluşmada Başkan Özlü, sınavda yüksek puan alarak derece yapan öğrencileri tek tek tebrik ederek para ödüllerini verdi.

PARA ÖDÜLÜ VE ANKARA GEZİSİ

Gençler ve aileleri ile sohbet eden Başkan Özlü, deneme sınavına gösterilen ilgiden ve sınavda derece yapan 13 öğrencinin başarılarının katlanarak artacağına inandığını söyleyerek “Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğümüz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz bu örnek çalışma ile öğrencilere bir deneme düzenledi, kendilerini ölçmelerine fırsat tanıdı. Bu sınavda yüksek puan alan 13 gencimiz bizim gurur kaynağımız oldu, ailelerini de bu vesile ile tebrik ediyorum. Çalışkan gençlerimiz ülkemizi daha da ileri taşıyacak, buna inancımız tamdır. Onlara sınav öncesinde vaat ettiğimiz gibi bir miktar para ödülünü şimdi veriyoruz. Yakın zaman içinde de Ankara Gezisi’ni düzenleyeceğiz. Her birini bir kez daha tebrik ediyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Buluşma dereceye giren öğrenciler ve ailelere ödüllerin takdim edilmesi ile sona erdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir