BAŞKAN ÖZLÜ ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, merkez ve çevresinde esnaflar ile STK temsilciliklerini ziyaretlerine devam ediyor. Hafta sonu mesaisini de Düzce esnafına ayıran Başkan Özlü “yaptığımız her hizmet, hayata geçirdiğimiz her proje sizin için. Sizin de bizden bir isteğiniz varsa bizimle paylaşın, çalışmalarımızı hep birlikte Düzce’miz için yapalım” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Belediye başkanlığı görevinde 4 yılı geride bırakan ve geçen süre içinde neler yapıldığını birebir Düzcelilere anlatan Başkan Özlü, hafta sonu İstanbul Caddesi, Bolu Caddesi, Millet Bahçesi ve Rasim Betir Paşa Bulvarı esnafları ile Adige, Kırım Türkleri, Abhaz, Karslılar ve Sivaslılar derneklerini de ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. Adım adım Düzce’nin her sokağında vatandaşlarla hemhal olan, sohbet edip hal hatır soran Başkan Özlü, mahallelerin ihtiyaçları konusunda da yanında bulunan kurmaylarına süreçlerin takip edilmesi ve taleplerin karşılanması için talimat verdi.

Belediye eliyle yapılan her yatırımın imkanlar dahilinde en iyi ve en güzel şekilde hayata geçirilmesi için yakından takibini sürdüren Başkan Özlü “belediyemizin hizmetleri vatandaşlarımız için hemşehrilerimiz için. Sizlerin talepleri başımızın üstündedir. Bu işler hep birlikte yapılır, hep birlikte sahip çıkarsak korunur ve devamı sağlanır. Düzce’miz bizim kıymetlimiz, esnafımız, sizler de gözbebeğimizsiniz. Her birinize hayırlı, bereketli, bol kazançlar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“ATA YURDUMUZA SAYGIMIZ SONSUZ, ANA YURDUMUZ DÜZCE”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de yaşayan farklı etnik grupların temsilcileri ve STK’lara yaptığı ziyarette de Düzce’nin ortak yuva olduğuna dikkat çekerek “hepimizin ataları, büyükleri belli sebeplerle, farklı tarihlerde Düzce’ye geldi. Hepimizin ebeveynleri burada doğmuştur. Burası artık bizim ana yurdumuz, ata yurdumuza saygımız sonsuzdur. Oradan getirdiğimiz her türlü alışkanlıklarımız, törelerimiz her biri saygıdeğerdir, yaşatılmalıdır. Benim sahip olduğum anlayış şudur; Düzce bizim evimiz. Biz buraya ne yatırım yaparsak kazanan yine hepimiz oluruz. Sizlerin beklentisini karşılamak, huzurlu, refahı yüksek, emsalleri arasında gıpta ile görülen şehir inşasını hep birlikte yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Her bir hemşehrime şahsıma gösterdiği iyi niyet ve samimi muhabbet için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir