BABALAR GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Babalar gününde, Şehit Babalarını ve Huzurevi sakinlerini yalnız bırakmadı. Kentte yaşayan şehit babalarını ziyaret eden belediye personeli, şehit aileleri ile hem sohbet etti hem de çeşitli hediyeler verdi.  Ekipler, huzurevini de ziyaret ederek çocuklarından ayrı yaşayan babaları yalnız bırakmadı.

Babalar Günü nedeniyle Düzce’de yaşayan şehit ailelerini ziyaret eden Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Kılıç ve müdürlük personeli, şehit babalarını ziyaret etti. Şehit babalarına Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün selamlarını ileten görevliler, ailelerden hayır duası aldı. İlk olarak Bingöl’de şehit olan Er İsmail Taşdöğen’in babası Hayrettin Taşdöğen’i ziyaret eden belediye ekipleri, ardından Erzincan’da şehit olan Uzman Çavuş Furkan Kaplanbaba’nın babası Yahya Kaplanbaba ve Mardin’de şehit olan Er Mustafa Kuru’nun babası Sadettin Kuru’nun babalar gününü kutladı.

Covid-19 nedeniyle sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirilen ziyaretlerde şehit babaları; ülkemiz için Allah’a her zaman dua ettiklerini belirterek, devlet büyüklerine ve beraberindekilere teşekkür etti.

HUZUREVLERİ DE UNUTULMADI

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, babalar gününde huzurevlerini de unutmayarak çocuklarından ayrı yaşayan babalara hediyeler takdim ederek özel günlerini kutladı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir