SERÇE YAVRULARINI ELLERİYLE BESLİYORLAR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yuvalarından düşen 2 serçeye Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sahip çıktı. İtfaiye Müdürlüğünün bahçesinde şefkatle bakılan yavru serçeler yeteri kadar büyüdüğünde yeniden doğaya salınacak.

Düzce Belediyesi, gönül belediyeciliği sloganıyla gerçekleştirilen sosyal çalışmalarıyla 7’den 70’e Düzcelilerin yanında olacak projelere imza atarken, başta sokak hayvanlarına destek çalışmaları olmak üzere doğadaki dostlarımızın da her zaman yanında olduğunu gösteriyor.

Bugüne kadar yüzlerce hayvanın canını kurtaran, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde bir park bahçesinde bulunan 2 serçe yavrusunun yaşama tutunmalarını sağladı.

Bulunan serçe yavrularını müdürlük binasına getiren ekipler, minik kuşlar için yuva hazırladı. Yavruların hava koşullarından etkilenmemesi için özel düzenek kuran ekipler, yavru kuşların yaşamlarını sürdürebileceği alan oluşturdular.

İtfaiye ekiplerinin elleriyle besledikleri, şefkatinde bakım yapılan yavrular yeteri kadar büyüdüklerinde yeniden doğaya salınacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir