SERÇE YAVRULARINI ELLERİYLE BESLİYORLAR

3581-serce-10_2
Daha Fazla Göster

Yuvalarından düşen 2 serçeye Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sahip çıktı. İtfaiye Müdürlüğünün bahçesinde şefkatle bakılan yavru serçeler yeteri kadar büyüdüğünde yeniden doğaya salınacak.

Düzce Belediyesi, gönül belediyeciliği sloganıyla gerçekleştirilen sosyal çalışmalarıyla 7’den 70’e Düzcelilerin yanında olacak projelere imza atarken, başta sokak hayvanlarına destek çalışmaları olmak üzere doğadaki dostlarımızın da her zaman yanında olduğunu gösteriyor.

Bugüne kadar yüzlerce hayvanın canını kurtaran, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, geçtiğimiz günlerde bir park bahçesinde bulunan 2 serçe yavrusunun yaşama tutunmalarını sağladı.

Bulunan serçe yavrularını müdürlük binasına getiren ekipler, minik kuşlar için yuva hazırladı. Yavruların hava koşullarından etkilenmemesi için özel düzenek kuran ekipler, yavru kuşların yaşamlarını sürdürebileceği alan oluşturdular.

resim yükle

İtfaiye ekiplerinin elleriyle besledikleri, şefkatinde bakım yapılan yavrular yeteri kadar büyüdüklerinde yeniden doğaya salınacak.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

DuzceLife ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!