Ayşe Keşir, Gümüşova’da gönülleri fethetti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, seçim gezileri kapsamında Gümüşova’yı ziyaret etti. Çarşı ve pazar esnafını gezen Keşir, bereketli kazançlar dileyerek “ Doğru adımlarla yola devam” dedi.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, 28. dönem milletvekili genel seçim çalışmaları çerçevesinde Gümüşova’da halk ile buluştu. İlk olarak Gümüşova İlçe teşkilatını ziyaret eden Keşir, pazaryeri ve çarşı esnafı ile selamlaşarak sohbet etti. 14 Mayıs seçimleri için destek isteyen Keşir, bayram alışverişini pazar esnafından yaptı.

Halkın teveccühü ile karşılaşan Ayşe Keşir, “ Hizmetlerin devam için durmak yol yola devam. Seçimlerde rekor oy kırmamız lazım” dedi. Esnafın “Oylarımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a . Bu seçimlerde de yine Ak Parti’ye oy vereceğiz” sözlerine teşekkür etti

Gümüşova’nın Kıyık Köyünde 14 yıldır düzenlenenen geleneksel iftar programına katılan Keşir , köy halkı ile oruç açtı. İftar sonrası çay sohbetine katılan Ayşe Keşir, seçimler öncesinde oy sözü alarak “ Gümüşova 14 Mayıs’a hazır” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir