Aslıhan Tüysüz’den Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, teşkilat üyeleri ile Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.
İYİ Parti Düzce Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz beraberinde parti teşkilatı üyeleri Kadir Erdoğan, Zeki Kibar, Vural Can, Şenay Aydın, Zuhal Karaoğlu, Vildan Tama, Oya Kaltu, Nuran Sayman, Cüneyt Yusufoğlu, Sema Erdoğan, Rukiye Yıldız ve eşi Cemil Tüysüz ile birlikte Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Düzce Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İslam Keleş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Tüysüz, milletvekili seçilmesi durumunda yapacaklarını anlattı.
Milletvekili Aday Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, “Atım karınca gibi sahada çalışıyoruz. Biz açıkları çok çalışarak kapatacağız. Çünkü ben sadece çalışmayı biliyorum. Dokunmamız gereken çok kitle var. Teşkilatım da arkamda onlardan güç alıyorum. Omzumu yere düşürmüyorlar. Yerelde teşkilat olmazsa, olmaz. Siyasetin 3 saç ayağı var. Gene Merkez, teşkilat ve seçmen kitlesi. Bu 3 ayak olmazsa siyaset olmaz. Bu işi kadın gibi yapıyorum. Ben gereksiz masaya vuranlardan değil, gerektiğinde masaya vuranlardan olacağım. Siyasette nezaket ve Güleryüz lazım. Şeffaf yönetimden yanayım. Birbirimizi idare etmeliyiz. Geçinmeye ve çözüm bulmaya gönlümüz olsun yeter. Umudum var. Umut her zaman var. Değişimin istediği yerde umutlar yeşerir. Eğer bir yerde değişim istenmiyorsa umur olmaz. Baktığımızda da değişim isteniyor” dedi.
Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İslam Keleş ise, Aslıhan Akbal Tüysüz’e başarılar dileyerek, Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyareti için teşekkür etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir