ASLIHAN TÜYSÜZ, ‘BİRLEŞE BİRLEŞE KAZANACAĞIZ’

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, Düzce’de Millet İttifakı Mitingi’ne katıldı, akşam da Merkez’de kafe ziyareti ile devam etti.

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz Millet İttifakı Milletvekili Adayları ile birlikte 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun konuşma yaptığı Düzce Millet İttifakı Mitingine katıldı. Akşam da parti yöneticileri ve mensupları ile birlikte Merkez’de kafe ziyaretleri yaparak gençlerle sohbet etti.

DÜZCE MİLLET İTTİFAKI MİTİNGİ

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayı Aslıhan Akbal Tüysüz Millet İttifakı Milletvekili Adayları ile birlikte Anıtpark’ta büyük bir coşkuyla ve katılımla gerçekleşen Düzce Mitingine katıldı.

İlk konuşmayı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu yaptı. Konuşmasında Melen Nehri havzasının korumaya aldıklarından, devreye alınamayan Melen barajından bahsetti. Düzce’nin sorunlarını çok iyi bildiğini ve yakından takip ettiğini söyledi. Üniversiteli gençlerin barınma probleminden de bahseden İmamoğlu, iktidara geldiklerinde İstanbul’da yaptıkları gibi bu soruna da çözüm bulacaklarını söyledi.

Ardından konuşmasını yapmak üzere sahneye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu çok büyük bir coşku ile alkışlandı.Düzce halkına çok büyük vaatlerde bulunan Kılıçdaroğlu, sorunları tek tek sayarak çözüm önerilerini de söyledi. Düzce’nin en büyük sorunlarından olan hava kirliliği ile mücadelesinde en önemli çözümün doğalgazın köylere kadar ulaştırılması olacağını söyledi. Fındık fiyatının 4 dolar olacağı müjdesini de tekrarladı. Gençlerin özellikle bu seçimde ilk kez oy kullanacak milyonlarca gencin oyları ile mevcut iktidarı emekli edeceklerini söyledi. Ayrıca hiç kimsenin borcundan dolayı elektrik, doğalgaz, su gibi zorunlu ihtiyaçlarının borcundan dolayı kesilmeyeceğini söyledi.

Konuşmaların ardından misafir siyasetçiler ile adaylar  anons edilerek sahneye çağırıldı. Kemal Kılıçdaroğlu ve Ekrem İmamoğlu’nun ardından sahneye gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş halkı selamladı. Ardından CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Millet Buluşmaları Koordinatörü, eski Devlet Bakanı Erdoğan Toprak, Genel Başkan Başdanışmanı, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, CHP Kadın Kolları Başkanı Aylin Nazlıaka, Demokrat Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yavuz, İstanbul Milletvekili Turhan Aydoğan, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İstanbul Milletvekili Ali Şeker, CHP Düzce İl Başkanı Semih Cemşit, İYİ Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Gelecek Partisi Düzce İl Başkanı Vildan Tokaliç, Deva Partisi Düzce İl Başkanı Tuğba Özcan, Saadet Partisi Düzce İl Başkanı Tahir Çengel, Demokrat Partisi Düzce İl Başkanı Mithat Ceylan sahneye davet edildi. En sonda da Millet ittifakı Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz ve Jale Uzunhasan sahneye davet edildi. Halkın büyük coşkusuyla alkışlanan topluluk birleşe birleşe kazanmak istediklerini tüm Düzce’ye ve Türkiye’ye gösterdi.

KAFE ZİYARETLERİ

Tüysüz, partisinin yöneticileri ve mensupları ile birlikte akşam ziyaretleri programına kafeler ile devam etti. Gençlerle sohbet eden Tüysüz, onların geleceği için çalıştığını ve yetkiye sahip olabilmek için oylarına talip olduğunu söyledi. Gençlerle hatıra fotoğrafı da çektiren Tüysüz, 15 Mayıs sabahı çok daha güzel ve aydınlık bir Türkiye’ye uyanacaklarını söyledi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir