Dernek Başkanlarından Cemiyete ziyaretler sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’de faaliyet gösteren 4 hemşehri derneği Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

Düzce’de faaliyet gösteren Düzce Haymanalılar Derneği Başkanı Erkan Yılmaz, Düzce Karslılar Derneği Başkanı Yalçın Top , Erzurumlular Derneği Başkanı Osman Kucur, Ağrılılar Derneği Başkanı Salih Balkıs ve yönetim kurulu üyeleri Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileten Başkanlar Düzce’ de kültürel faaliyet olarak festival duzenleyeceklerini, doğu yöresine geziler organize edeceklerini, örf adet gelenek ve göreneklerin genç nesillere aktarımı için projeler hazırladıklarını ifade ettiler. Özellikle Afet bölgesine maddi ve manevi desteklerinin devam edeceğini de belirttiler.
Ziyarete ayrıca Aşiyan Ailenin Güçlendirilmesi Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Hülya Çiçek Arıkboğa, Düzce Sevdalıları ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Reşit Kurt’da katılım sağladı.

Hemşehri Dernekleri ayrıca Hülya Çiçek Arıkboğa’ yı basın sözcüsü olarak seçtiklerini ve kültürel projelerin Düzce’de hayata geçirilmesiyle ilgili tüm duyuruların Gazeteciler Cemiyeti vasıtasıyla gerçekleştireceklerini belirtti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir