ANTALYA’YA SU İKMAL ARACI GÖNDERİLDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya’da meydana gelen yangın felaketinde söndürme çalışmalarına destek veren Düzce Belediyesi itfaiye Müdürlüğü, ek olarak bölgeye 13 tonluk su ikmal aracı gönderdi. Düzce ekibi 4 araç 8 personel ile birlikte söndürme çalışmalarına destek vermeye devam edecek.

Düzce Belediyesi, son yılların en büyük yangın felaketlerinin yaşandığı Antalya’ya desteğini sürdürüyor.  Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla itfaiye Müdürlüğüne ait 2 arazöz, 1 pikap ve 6 personelin bölgede yangına müdahale ve soğutma çalışmalarına destek için Cuma günü bölgeye ulaşarak söndürme çalışmalarına başlamıştı.

Bölgeye intikallerinin ardından hızlı ve özverili şekilde yangınla mücadele çalışmalarına başlayan ekiplere 13 tonluk su ikmal aracı ile 2 personel daha eklendi. Düzce itfaiyesi bölgedeki tehlike sona erinceye kadar destek çalışmalarını sürdürecek.

“TEHLİKE GEÇENE KADAR BÖLGEDEYİZ”
Felaket bölgesinde Düzce Belediyesinin desteğinin devam edeceğini dile getiren Başkan Özlü; “Geçtiğimiz günlerde Antalya ve diğer birçok ilimizde meydana gelen yangınlar hepmizi hüzne boğdu. Biz de Düzce Belediyesi olarak yangın bölgesinde söndürme çalışmalarına destek olmak için itfaiye ekiplerini bölgeye sevk etmiştik. Bölgede devam eden felaket nedeniyle bir ekibimizi daha Antalya’ya sevk ettik. İnşallah bu zor günleri dayanışma sağlayarak aşacağız. Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerken söndürme çalışmalarına katılan tüm ekiplere kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir