16 CADDE, 5 MAHALLE VE 3 BULVAR İLAÇLANACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, koronavirüs pandemisi kapsamında 17 gün süresince yapılacak olan ‘Tam Kapanma’ uygulamasında yaz aylarına yönelik hazırlık çalışmalarını sürdürüyor.
Müdürlüğe bağlı ekipler, mücavir alanlar içerisinde yer alan 16 Cadde, 5 Mahalle ve 3 Bulvarda ahır, foseptik, jit alan ve kanalizasyonların ilaçlanma çalışmalarına başladı.

Türkiye genelinde etkili olan koronavirüs pandemisiyle mücadeleye yönelik Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı ‘Tam Kapanma’ kararının ardından Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü sürece yönelik planlamalarını yaparak sahaya yansıtmaya başladı.

 

AHIR – FOSEPTİK – JİT ALAN VE KANALİZASYONLAR İLAÇLANACAK
Müdürlük ekipleri, bu kapsamda kısıtlama sürecini en iyi şekilde değerlendirip, vatandaşların yaz aylarında sıkıntı yaşamaması adına ilaçlama planlamasını tamamladı.
Üç ekip halinde çalışmalarını yürütecek olan müdürlük, Kazukoğlu, Kuyumcu Hacı Ali, Yahyalar, Sallar ve Nalbanoğlu Mahallelerinde ahır, foseptik ve Jit alan ilaçlama çalışmalarını gerçekleştirmesinin yanında İstanbul Caddesi başta olmak üzere Şehit Ramazan Gel, Bolu, Gazhane, Rıhtım, Mimar Sinan, Rasim Betir, Nezih Tütüncüpoğlu, Mehmet akif, Mansur Bayram, Süleyman Kuyumcu, Ruhi Kurnaz, Hürriyer, Servet Bucurgat, Aydınpınar Caddeleri ile Ela Bahriye Oral, Atatürk ve Kuyumcuzade Bulvarlarında kanalizasyon ilaçlamalarını yapacak.

 

KISITLAMADAN SONRA DA İLAÇLAMALAR DEVAM EDECEK
Müdürlük, kısıtlama sürecinde 16 Cadde, 5 Mahalle ve 3 Bulvara yönelik gerçekleştireceği ilaçlama çalışmalarının devamında şehrin kalan bölgelerine yönelikte planlama çerçevesinde ilaçlama işlemlerine devam edecek.

 

SOKAK HAYVANLARINI YEMLEME ÇALIŞMALARI SÜRECEK
Ekipler, ilaçlama çalışmalarının yanı sıra bakımevinin rutin çalışmaları ve sokak hayvanlarının yemleme çalışmalarının da devamlılığını sağlamayı sürdürecek.

denizli escort bayan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir