Yunus Taşezen; Modellik ve oyunculukta bende varım dedi. Kariyerine yeni sayfa açtı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Özbekistan’da Taşkent şehrinde dünyaya gelen  Yunus Taşezen, futbol, kick boks ile uğraşıp 1 sene de yüzme eğitimi alarak sürekli sporla ilgilenmektedir.

Şuan Antalya  Alanya’ya hem çalışmaya hem de güzel bir yaşam kurmaya gelen  oyuncu burada çocukluktan beri  hayalini kurduğu oyunculuk için adım atarak Türkiye’nin en büyük modellik yarışması  Best Model of Turkey’ye  katılıp  finale kaldı ve  Best Akdeniz modeli ünvanına sahip oldu.

Oyunculuk ve modellik için eğitimlerine devam eden  ve vücudunun zinde olması içinde 2 buçuk senedir programlı düzenli fitnes yapmaya devam eden oyuncu ayrıca babadan gelen bir kulak sesi yeteneği olduğunu belirterek  şarkı söylemeyi de sevdiğini dile getiriyor.

Oyunculukta ve modellikte iddialı ve azimli olduğunu belirtip güzel projelerde yer almak istediğini söyleyen oyuncu bunun için çok çalıştığını dile getirerek ‘’ Oyunculuk ve modelliği çok seviyorum. Formda kalmak için sürekli spor yapıyorum. Hedeflerim var.  Bunun için eğitimlerime devam ediyorum ve kendimi  geliştiriyorum.” diyerek  sektörde şimdiden bende varım dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir