Yılın Personeli Gökhan Cengiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde Okçuluk Antrenörü olarak çalışan Gökhan Cengiz, yılın personeli seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde okçuluk branşında engelleri kaldırmasından ve üstün hizmetlerinden dolayı takdir kazanan Gökhan Cengiz, İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından ödüllendirildi.

2 yıldır okçuluk antrenörü olarak çalışan Gökhan Cengiz, göstermiş olduğu üstün hizmetten dolayı Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından yılın personeli seçildi.

İl Müdürü İsa Yazıcı, “Biz her yıl yılın personeli olarak bir arkadaşımızı seçiyoruz. Bu yıl da Gökhan arkadaşımızı seçtik. Gökhan Cengiz’i seçmemizin sebebi engelli sporcularımıza karşı göstermiş olduğu özveri ve onların hayatlarına dokunuşudur. Biz de bundan dolayı Gökhan kardeşimizi yılın personeli seçtik.” dedi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz, bu branşa yönlendirdiği 5 bedensel engelli sporcunun hayatlarına yeni hedefler koymasını sağladı.Üniversite yıllarında engelli arkadaşları olduğu için bu kişilerle kolay iletişime geçen Cengiz, yaşları 24 ile 35 arasında değişen 5 engelli bireyi okçuluk sporuna yönlendirdi. Cengiz, doğuştan engelli olan veya trafik ya da iş kazası sonucu engelli kalan bireyleri tek çatı altında topladı. ( Ömer Ürer – Anadolu Ajansı )

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir