YIĞILCA HAKETTİĞİ GELİŞMİŞLİĞİ YAKALAYACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan, Aslıhan Akbal Tüysüz, Jale Uzunhasan seçim çalışmaları kapsamında Yığılca’yı ziyaret ettiler. Millet İttifakı Milletvekili Adayları Yığılca’da esnaflarla görüştüler vatandaşlarla da sohbet ettiler.

Millet İttifakı 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, seçim sonrasında kalkınma programlarını hayata geçireceklerini ifade etti ve ‘ Her bölgede Üretim Üsleri kuracağız’ dedi. Yığılca’nın yol, çevre ve turizm alanlarındaki sorunlarını bildiklerini ifade eden Talih Özcan Yığılca’nın ‘atıl şehir’ görüntüsünden çıkarılacağını işaret etti ve şu görüşlere yer verdi: “ 81 ilimizi dolaylı olarak etkileyen, dokuz özel ekonomi bölgesi, 17 tarım ve hayvancılık merkezi ve 50 üretim üssü kuracağız. Düzce’yi kalıcı refaha ulaştıracak projelerimizi detaylarıyla anlatmaya devam edeceğim çünkü Düzce bunu hak ediyor. Halkımız refahı hak ediyor. Gençlerimiz zenginliği hak ediyor. Merak etmeyin, geliyoruz.

Bir üretim seferberliği başlatıyoruz. Artık tüm Türkiye üretecek. Planlamayla Türkiye’yi büyüten akılla, el birliğiyle bu büyük üretim dönüşümünü gerçekleştireceğiz. Ve sonunda zenginleşen halkımız olacak. Türkiye’nin batısında belli kentlere yoğunlaşan, ülkenin geri kalanının görmediği yatırım ve üretim iklimini biz Türkiye’nin tamamında sağlayacağız, yaygınlaştıracağız. Anadolu’nun gençleri göç etmek zorunda kalmayacak. Artık o günler bitecek. Anadolu’dan değil metropollerden Anadolu’ya göç başlayacak. Kentlerimize üretim, iş ve canlılık gelince buralarda sosyal hayat da canlanacak.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir