ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE KENT KART KOLAYLIĞI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden olan Düzce Ulaşım A.Ş., Düzce’ye gelen üniversite öğrencilerinin Kent Kartlarını kısa süre içinde almaları için Üniversiteye stant kurdu. Öğrencilerin şehir merkezine gelmesine gerek kalmadan Ulaşım Kartlarını almaya başladı.
Düzce Üniversitesinde eğitim görmek için gelen öğrencilere Düzce Belediyesi hizmet anlayışını genişleterek kampüse işlem merkezi kurdu. Kayıtlarını yaptıran öğrenciler, Düzce Belediyesi Ulaşım A.Ş tarafından açılan merkeze başvurarak şehir merkezindeki noktaya gitmeden Kent Kartlarını anında alabiliyor. Düzce Belediyesinin yapmış olduğu kolaylık için teşekkür eden gençler, Düzce Belediyesine teşekkür etti.

GENÇLERDEN BELEDİYEYE TEŞEKKÜR
Düzce Üniversitesinde eğitim gören gençler, “Belediyenin güzel bir çalışması olmuş. Öğrenciler sıkıntı çekmeden işlemlerini yapabiliyor. Ben İstanbul’dan geldim. Kolaylıkla burada Kent Kartımı çıkartabildim” ifadelerinde bulundu.
Sosyoloji bölümü ikinci sınıf öğrencisi ilk defa yüz yüze eğitime başladığını belirten diğer bir genç ise kent merkezine gitmeden ulaşım kartını almasından dolayı Düzce Belediyesine teşekkür etti.
Düzce Ulaşım A.Ş.’nin kent kart başvuru standı Ekim ayı sonuna kadar kampüs içerisinde kalarak öğrencilere hizmet verecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir