“ÜNİVERSİTE DÜZCE’NİN BİLİM YUVASI”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, Düzce Üniversitesi’nin başarılı akademisyen kadrosu ve öğrencileri ile bir bilim yuvası olduğunu söyledi.

14 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için vekil adayları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Esnaf ve halk ziyaretleri yapan Ercan Öztürk, hedef ve projelerini Düzcelilere anlatıyor.

Seçim gezileri kapsamında Düzce Üniversitesini ziyaret eden Ercan Öztürk, Rektör Prof. Dr. Nedim Sözbir ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdullah Taşkesen ile görüştü. Öztürk’e AK Parti Düzce İl Başkanı Hasan Şengüloğlu ve partililer de eşlik etti.

Düzce Üniversitesinde açıklamalarda bulunan Öztürk, Düzce Üniversitesi’nin başarılı akademisyen kadrosu ve öğrencileri ile bilim yuvası olduğunu vurgulayarak “Ülkemizin geleceğine yön verecek başarılı akademisyen ve öğrencileriyle şehrimizin bilim yuvası Düzce Üniversitesi’ne ziyarette bulunduk. Hoş sohbetleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

TÜRKİYE YÜZYILI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Ziyaretlerini mahalle gezileri ile sürdüren Milletvekili adayı Ercan Öztürk, Fatih Mahallesi, Yeni Mahalle ve Karahacımusa Mahallesinde vatandaşla buluştu. Öztürk “ Gücümüzü milletimizden alıyor, hemşehrilerimizin dualarıyla Türkiye Yüzyılı için çalışıyoruz. Vatandaşımızın desteğiyle Güçlü Türkiye için 14 Mayıs’ ta tarih yazmaya hazırız” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir