UĞUR BÖCEKLERİNDEN REKOR ÜSTÜNE REKOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ilk icraatlarından biri olan otobüslerin küçültülerek sefer sayılarının sıklaştırılması sonucunda yolcular yeni sistemle birlikte ulaşımda konfora erişti. Ulaşım A.Ş. toplu araçları bir günde 36 Bin 697 kişi tarafından kullanıldı.

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden olan ULAŞIM A.Ş. kente getirdiği yenilik ile Düzcelilerin memnuniyetini kazanmaya devam ediyor. Her geçen gün artan yolcu sayısı ile toplu taşımaya olan güven de artıyor. Okulların açılmasıyla birlikte yolcu sayısındaki artış göstermeye devam ediyor. Bu çerçevede Düzce Ulaşım A.Ş yetkilileri, 2 Aralık 2021 tarihinde yaklaşık 37 Bin Düzcelinin toplu taşıma araçları ile ulaşımlarını sağladı.

Uzun süreli otobüs beklemeye son verilen yeni ulaşım sisteminde en son kırılan yolcu taşıma rekorunda 9 bin 967 öğrenci araçları kullanırken 12 bin 900 yetişkin de tam bilet ile ulaşım sağladı. Öte yandan Düzceliler QR bilet uygulamasına da alışmaya başladı. Bin 327 kişi QR bilet kullanarak otobüsleri kullandı. Düzce Ulaşım A.Ş. kredi kartı, abonman kartı ve banka kartlarından kullanılan biniş sayılarının da eklendiğinde 2 Aralık Perşembe günü 36 bin 697 vatandaş toplu taşıma araçlarından yararlandı.

BOĞAZİÇİ-MUNCURLU HATLARI DA BAŞLADI

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden biri olan Ulaşım A.Ş. Boğaziçi, Muncurlu ve Doğanlı seferlerini de başlattı.  Şirket yeni güzergahların da vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir