TALİH ÖZCAN MAZBATASINI TESLİM ALDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

14 Mayıs seçimlerinde Millet İttifakı adayı olarak seçimlere giren Talih Özcan, Düzce Adliye Sarayı Konferans Salonunda düzenlenen törende Mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı Hakim Sibel Demir’den teslim aldı.
Mazbata teslim töreninde Millet İttifakı partilerin İl ve İlçe Başkanları ile partililer hazır bulundu. Alkışlar eşliğinde Hakim Sibel Demir’den mazbatasını teslim alan Talih Özcan yaptığı konuşma da;
“Düzce kazandı, Demokrasi kazandı, Halkımız kazandı. Değerli başkanımız ve diğer sandık çalışanları bu seçim sürecini çok başarılı bir şekilde yönettiler. Biz bunun farkında ve bilincindeyiz. Çalışan tüm arkadaşlara, dostlara ve kamu görevlilerine çok teşekkür ediyoruz. Yine sandık görevlilerimizin sandıkla ilgili çalışmalarının bilincindeyiz. Bu arkadaşlara da çok teşekkür ediyoruz. Bizim hepimizin amacı bu ülkeye doğru hizmet etmek. Bu niyetle yola çıktık.

Düzce’nin değişimini ve dönüşümünü sağlayacağız. Ben Cumhuriyet Halk Partisinin milletvekili değilim, bunu her yerde söylüyorum, ben aynı zaman da Saadet Partisi nin, İyi partinin, Deva Partisinin, Gelecek Partisinin, Demokrat Partinin de milletvekiliyim. Ancak şunu ilave ediyorum. Ben Ak Partinin de milletvekiliyim. MHP’ninde milletvekiliyim. Ben artık Türkiye’nin milletvekiliyim. Düzce’liyim, Düzce’nin çocuğuyum. Ama Türkiye’nin de sorunları var. Bunların da bilincindeyiz. Bunu hep beraber çözeceğiz. Ama dayanaşarak, birbirimizi anlayarak, birbirimizi severek, anlayış içerisinde bunları çözeceğiz. Siz bana güvenin. Benim hep söylediğim bir şey var. Ben halkın içinde olacağım. Halkla bütünleşeceğim. Bu bağlamda tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir