ŞÖFORLERİN SORUNLARI DİNLENDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ün  toplu ulaşım sisteminin kalitesini artırmak ve Düzcelilerin konfor içinde ulaşım imkanına sahip olması amacıyla 2020 yılında yeni otobüslerle değiştirilen ulaşım sistemi hakkında Düzce Ulaşım A.Ş. yetkilileri hem şoförlerin sorunlarını dinledi hem de vatandaşların şikayetlerini iletti.

Düzce Belediyesi iştirak şirketlerinden biri olan Düzce Ulaşım A.Ş. şoförlere yönelik eğitimlerine devam ediyor. Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, Düzce Ulaşım A.Ş. yönetim kurulu üyeleri ile Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Planlama sorumluları Recep Ölmez ile Aydoğan Özbay ve şoförler katıldı.

“HER 10 DAKİKA BAHÇEŞEHİR’E GİDİYORUZ”

Toplantının ilk gündem maddesi olarak vatandaşların şikâyetlerini şoförlere aktaran Ulaşım A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Levent Sivrikaya, şoförlerin duraklarda mutlaka durmalarını, özellikle dış hatlarda yolcuları beklemeleri ve korna konusunda duyarlı olmalarını istedi. Sivrikaya, yeni ulaşım sistemi ile ilgili olarak vatandaşlardan güzel tepkiler aldıklarının da altını çizerek “ Hızlı bir ulaşım sistemimiz var. Bahçeşehir bölgesine daha önce 40 dakikada bir gidiyorduk, artık her 10 dakikada Bahçeşehir’e gidebiliyoruz. Bazen 7 dakikaya düşüyor. Sizin isteklerinizi biz de gereken yerlere söyleyeceğiz. Elimizden gelen yardımı yapacağız. Hedefimiz bu hizmeti en güzel şekilde vermektir” dedi.

KENT KART SİSTEMİ YENİDEN ANLATILDI

Şoförlerin eğitim ve sorunların masaya yatırıldığı toplantıda Kent Kart ile ilgili sorunlar da ele alındı. Kent Kart yetkilileri, makinelerin çalışma sistemi ile ilgili yeniden bilgi vererek hataların en aza indirmeye çalıştı.

Toplantı şoförlerin istek ve taleplerinin dinlenmesinin ardından sona erdi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir