ŞEHRİN KİMLİĞİ VE RENKLERİNİ YANSITACAK

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi, zamanın teknoloji ve bakış açısına göre yıllar önce tasarlanan mevcut logosunu değiştirmek için gün sayıyor. Şehrin kimliğini ve kültürünü yansıtacak olan logo, Düzce halkının öz gücünü simgeleyecek. Yeni logonun tanıtımı Ramazan Bayramının ardından yapılacak. 

Düzce Belediyesi mevcut logosunu değiştirmeye ilişkin başlattığı çalışmalarda sona gelindi. Yıllar önce o dönemin gereklerine uygun olarak tasarlanan mevcut logo yerine daha modern, grafik ve iletişim kurallarına uygun, şehrin kimliğini, renklerini, kültür ve tarihini yansıtacak yeni Logo’nun tanıtımı için son hazırlıklar yapılıyor.

Tasarlanan yeni logoda; gücü, heyecanı, sonsuzluğu, itibar ve soyluluğu ifade eden renkler hakim olacak.

 “KURUM KÜLTÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ”

Logo ile birlikte kurumsal kimlik rehberinin de oluşturulduğunu söyleyen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü; “Saygın ve güvenilir bir Belediye inşa etmemiz, kurumsal başarımız açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Düzce Belediyesinin, kurumsal kültürün temel yapı taşlarından olan kurumsal kimliğine ilişkin çalışmalar uzun süredir titizlikle yürütülüyor. Logo ile birlikte Kurumsal Kimlik Rehberimizi de hazırlıyoruz. Düzce Belediyesi olarak marka değerlerimizle ilgili stratejik çalışmalar yaptık ve rehberde kısaca bu değerlere yer verdik. Belediyemizin ayrılmaz değerlerini adil, şeffaf ve hesap verebilir, etik, yenilikçi ve değer yaratan, çevreye duyarlı ve katılımcı olarak belirledik. Bu değerler doğrultusunda ‘Yeni Bir Vizyonla Düzce’ için başarılı işler ve yenilikçi projeler üretiyoruz. Düzce için çalışan bir Belediye olma algımızı güçlendirmeyi hedefliyoruz. Bizde bu değerler doğrultusunda logomuzu şekillendireceğiz” dedi.

kars escort bayan

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir