SEÇMENİN ÖZLÜ’YE GÜVENİ TAM

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçim çalışmaları kapsamında gündüz esnaf ziyaretleri yaparken, akşam da iftar davetlerine katılıyor. Önümüzdeki 5 yıllık dönemde hayata geçireceği projeleri içeren proje kitabını takdim eden Özlü, her kesimden samimiyet ve teveccüh görüyor.

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere sayılı günler kala, saha çalışmalarına yoğun tempoda devam eden Düzce Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, seçmenlerle birebir temas kurmayı sürdürüyor.

Partililer ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte Hastane Caddesi, Necip Güney Sokak ve Hacı Hamdi Sokak’ta esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Özlü, dükkanları gezerek esnafları selamladı. Vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak ‘Benden bir isteğiniz var mı’ sorusunu yönelten Özlü, her kesimin istek ve taleplerini dinledi.

Şehrin ihtiyaçları doğrultusunda, geçtiğimiz 5 yıllık görev süresinde tamamladığı, başladığı ve önümüzdeki dönem yapacağı projeleri içeren “Türkiye Yüzyılında Düzce İçin 100 Proje” kitabını takdim eden Özlü’nün samimi temasları vatandaşlardan büyük bir teveccüh gördü.
Başkan Özlü, akşam ise Memur-Sen Düzce İl Temsilciliği’nin iftar sofrasına konuk oldu. Özlü ayrıca, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün iftar programına da uğrayarak, davetlileri selamladı.

“ŞEHRİN GELECEK 50 YILINI PLANLADIK”

Ziyaretleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Özlü, geçtiğimiz 5 yılda Düzce’nin bugününü değil, gelecek 50 yılını planlama gayretinde olduğunu ifade ederek, “Bugünü kurtarmanın kolaycılığını değil, geleceği planlamanın sorumluluğunu tercih ettim. Hemşerilerimizin güveni ve desteğiyle şehrimizi geleceğe taşımaya, kalıcı eserlere imza atmaya devam edeceğiz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir