Sağlık Müdürü İstifa etti!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, görevinden istifa etti.

2018 yılından bu yana il sağlık müdürlüğü görevini yapan Yılmaz, Perşembe günü mesai bitimine doğru il müdürlüğünden istifa etti.

Yasin Yılmaz istifa açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“2018 tarihinden bugüne kadar mensubu olmakla şeref duyduğum sağlık camiamızın çatısı altındaki görevimden, 16 Mart tarihi itibariyle müsaade istemiş bulunuyorum.

Görece başladığım günden bugüne  kadar uhdemde bulunan görevleri, üzerimdeki sorumluluğu her an hissederek yerine getirmeye gayret ettim.

Bu dönem gerek küresel anlamda, gerek ülke sathında çok büyük badireler atlattığımız bir dönem oldu. Sağlık Bakanlığımız ve sağlık camiamız büyük imtihanları başarıyla verdi. Her kademeden birlikte görev yaptığım tüm mesai arkadaşlarım da büyük emek ve özveri gösterdiler.

Bir süre boyunca milletimize hizmet vazifesini birlikte omuzladığımız tüm mesai arkadaşlarıma, devler büyüklerimize, sivil toplum kuruluşlarına, basınımızın değerli mensuplarına ve Düzce’li hemşehrilerime destekleri dolayısı ile en kalbi duygularımla ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Milletimiz var, Devletimiz payidar olsun.”

Basında ve kamuoyunda oldukça ses getiren, Düzce sağlık  il müdürünün istifası Milletvekil adaylığı için istifa ettiği konuşuluyor. Yılmaz’ın neden istifa ettiği ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir