PROJELERİ MASA BAŞINDA DEĞİL, SAHADA TAKİP EDİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce’nin değişim ve dönüşüm projelerini tek tek hayata geçiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü eş zamanlı olarak devam eden projelerin takibini de sıkı bir şekilde yapıyorBaşkan Özlü haftasonu olumsuz hava koşullarına rağmen devam eden projeleri yerinde inceleyerek projelerin ilerleyişini hakkınnda bilgi aldı. 

Düzce Belediyesi, mücavir alan içerisinde şehrin imarı, dönüşüm ve değişimi noktasında planlanan proje çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, hafta içi yoğun iş temposunun yanı sıra haftasonu da sahaya inerek proje çalışmalarını yakından inceliyor.

BEYCİLER MAHALLE KONAĞI BİTME AŞAMASINA GELDİ
Başkan Özlü’nün haftasonu proje ziyaretlerindeki ilk durağı Beyciler Mahalle Konağı oldu. Mahalle Konaklarının yapılması için kısa süre önce talimat veren Başkan Özlü, Beyciler Mahallesinde yapımı süren mahalle konağında inceleme bulundu. Bitme aşamasına gelen konağı detaylı şekilde gezen Özlü, çalışmaların hızlanarak konağın açılışa hazır hale getirilmesi talimatını verdi. 

MİLLET KÜTÜPHANESİ
Beraberindeki Başkan yardımcıları ve ilgili birim müdürleri ile birlikte projeleri incelemeyi sürdüren Başkan Özlü’nün sonraki durağı çatı tadilatının ardından iç tesisat çalışmalarının devam ettiği Millet Kütüphanesi oldu. Millet Bahçesinin hemen karşısında bulunan kütüphanenin içini gezen Özlü, tesisat işlemlerinin de biran önce tamamlanmasını istedi.

KASIM AKTAŞ ORTAOKULU – SOSYAL TESİS TADİLATI
Özlü, inşaat çalışmaları devam eden 48 derslikli Kasım Aktaş Ortaokulunun son durumunu da yerinde incelemesinin ardından aynı bölgede Kültür Müdürlüğüne bağlı Spor birimi ve meslek edindirme kurslarını tek çatı altında toplayacak olan sosyal tesisi gezdi. Tadilatın bitme aşamasına getirildiği bilgisini alan Başkan Özlü, çalışmaların hızlandırılması talimatı verdi.

Başkan Özlü, daha sonra kısa süre önce ilk kazmanın vurulduğu ve yapımı gerçekleştirecek müteahhide teslim edilen Azmimilli İlkokulu inşaatında incelemelerde bulundu.

KERMESE ZİYARET
Özlü, hafta sonu mesaisinin son durağında ise AK Parti Kadın Kolları İl Başkanlığı tarafından hazırlanan kermes oldu. Tutum, Yatırım ve Türk Malları haftası münasebetiyle organize edilen kermes alanını ziyaret eden Başkan Özlü standda açılan özleme tezgahının başına geçerek gözleme pişirmenin inceliklerini öğrendi. . Kadınların el emeği göz nuru ürünlerini sergiledikleri kermeste bulunan stantları gezen Başkan Özlü, yaptıkları çalışmadan ötürü tüm kadınlara teşekkürlerini iletti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir