Özlü’den Özcan’a “Sana Bir Ara ‘Belediyecilik Dersi’ Vermeyi de Çok İsterim”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bolu Dağı gerginliği hız kesmeden devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan arasındaki atışma sosyal medya üzerinden devam ediyor.

DMHA DÜZCE – Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ‘nün sosyal medya hesabı üzerinden Bolu Dağı hakkındaki paylaşımına sert cevap veren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’a cevap gecikmedi.

Özlü, Özcan’ın paylaşımın altına yorum yaparak karşılık verdi.  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan şahsi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda “Sn Faruk Özlü Bolu dağı adı üstünde Bolu’nun dağıdır. Akıllı ol derken boşuna demedim! Artık Bakan değilsin.. eski ilçemiz Düzce’yi kasabaya çevirdin ! Bu başarısız hareketlerle AKP’nin kalesi olan Düzce’yi türkücüye kaybediyordun! Boş gündem oluşturma, işine Bak !! Alırım elinden bak Akçakoca’yı!” şeklinde paylaşım yaptı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü yapılan bu paylaşımın yorum kısmına “Tanju Özcan… Senin düşük seviyene inmemek için gerçekten çok çabalıyorum. Yalnız sendeki bu ‘Akçakoca takıntısını’ çözmeye başladım! Bir ara çık gel bu tarafa. Ama gelirken aracını şoförün kullansın. Anladın sen onu!

Sana bir ara ‘belediyecilik dersi’ vermeyi de çok isterim. Anlamazsın ama Belediyeler şehirlerin lokomotifidir. Mesela kasaba dediğin Düzce; Bolu’nun iki katı üretip, 2 milyar dolarla Türkiye’de ilk 20’de ihracat yapıyor. Ayrıca bu kasabanın! nüfusu Bolu’dan 70 bin fazla. 35 bin üniversite öğrencisi ve üretimin dinamosu 5 tane OSB’si var. Ve biz Düzceli kardeşlerimle el ele vererek, tüm bunları son 20 yılda başardık. İşte sen bu yüzden Düzce’ye patolojik bir takıntı besliyorsun, korkuyorsun, stres yapıyorsun. Ama tabi Düzce’den korkmakla sen de haklısın. Korkma, sadece öğren ve takipte kal. Biliyorum senin kafa bu işlere, ihracata, üretime falan basmaz. Senin aklın başka yerlerde. Bırak elimizden herhangi bir şey alma hayallerini de, sen Bolu’ya ne verdin ona bak.” şeklinde cevap verdi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir