Orman Fakültesi Konferanslar Serisi’ne Kaldığı Yerden Devam Ediyor

featured

Düzce Üniversitesi Orman Fakültesi’nin hayata geçirdiği Orman Fakültesi Konferanslar Serisi (OFKS) kapsamında düzenlediği 59. ve 60. konferanslarda “Yalın Üretim” ile “Dünyada ve Türkiye’de Modern Yapısal Ahşap ve Ahşap Yapı Uygulamaları” konu başlıklarında katılımcılar bilgilendirildi.

Çevrim içi olarak düzenlenen etkinliklere katılan Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haldun Müderrisoğlu, davetlerini kırmayıp bilgi ve deneyimlerini paylaşan konuşmacılara teşekkür ederek, konferansların herkes için yararlı olması temennisinde bulundu.

OFKS-59. sayısında İç Mimar Fabrika Müdürü Kenan Çelik, “Yalın Üretim” konu başlığında sunum yaparken, OFKS-60. sayısında ise; TORID-Türkiye Orman Ürünleri Sanayicileri ve İş Adamları Derneği Başkanı Göksel Korkmaz “Dünyada ve Türkiye’de Modern Yapısal Ahşap ve Ahşap Yapı Uygulamaları” hakkında, UAB Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Akça ise “Dünyada ve Türkiye’de Modern Yapısal Ahşap ve Ahşap Yapı Uygulamaları” ile ilgili bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

resim yükle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

DuzceLife ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!