MİLLET BAHÇESİNDE ÜCRETSİZ İNTERNET DÖNEMİ BAŞLADI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düzce Belediyesi tarafından 29 Ekim Cuma günü hizmete açılan, şehrin uğrak noktalarından biri haline gelen Millet Bahçesinde, ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün vizyon projelerinden biri olan Anıtpark, Avni Akyol ve İnönü Parklarının birleştirilip Millet Bahçesi haline getirilerek açılmasıyla Düzce yeni bir yaşam alanı kazanmış oldu.

34 bin metrekarelik bir alanda oluşturulan ve içerisinde yeşil alanı, Millet Kıraathanesi, yürüyüş parkurları, çocuklar için oyun grupları ve dinlenme alanlarıyla dikkati çeken Millet Bahçesi’nde internet hizmeti de sunulmaya başlandı. Millet Bahçesinin her noktasında rahatlıkla kullanıbilecek olan internet erişimi sayesinde vatandaşlar çağın gereksinimlerine uygun olarak bu hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilecek.

VATANDAŞLAR ŞEHRİN CAZİBE MERKEZİNDE KEYİFLİ ZAMAN GEÇİRECEK
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Millet Bahçesinde vatandaşların keyifli zaman geçirmesi için tüm detayların düşünüldüğünü kaydederek, “Vatandaşlarımızın en sevdiği mekânlardan biri  haline gelen millet bahçemizi, kısa süre önce hizmete açtık. Millet Bahçesi, yeşil alanlarından yürüyüş alanlarına, oyun ve park alanlarına kadar 7’den 70’e tüm halkımız için ideal bir adres haline geldi. Şehrin yeni cazibe merkezinde halkımıza yönelik çalışmalarımız devam ediyor. Millet bahçesine gelen vatandaşlarımızın internet erişimini de düşünerek ücretsiz Wİ-Fİ hizmetimizi hizmete sunduk. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir