MİCHAELA ASTRO’DAN MANSUR YAVAŞ VE YUSUF HALAÇOĞLU ÖNGÖRÜSÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü astrolog Michaela Astro’nun Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve Kutlu Parti Genel Başkanı Yusuf Halaçoğlu ile ilgili şok öngörüleri büyük yankı buldu.

Son dönemde yaptığı çarpıcı ve cesur öngörüleri ile dikkatleri çeken tanınmış astrolog Michaela Astro, ülkücü camianın sempatiyle baktığı iki ünlü isim Mansur Yavaş ve Yusuf Halaçoğlu’nun geleceği hakkında ilginç değerlendirmelerde bulundu.

Dünya çapında tanınan bir astrolog olan Michaela Astro, her iki ismin kaderinin birbirinden etkilenme ihtimalinin yüksek olduğunu dile getirirken rekor oy oranıyla Ankara Büyükşehir Belediye başkanı seçilen Mansur Yavaş ve Kutlu Parti isminde yeni bir siyasi parti kurarak aktif siyasete dönen Profesör Yusuf Halacoğlu’nun kader eksenlerinin sert bir açıyla kesiştiğini ifade etti. İkizler burcundan olan Mansur Yavaş ve boğa burcundan olan Yusuf Halaçoğlu’nun cumhurbaşkanlığı seçimlerinde birbirinin alternatifi olarak gündeme gelebileceğini söyleyen ünlü astroloğun youtube üzerinden yaptığı açıklamalar büyük ilgi gördü.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir